Książka „Dzisiaj w Betlejem” w sprzedaży

Ukazała się książka o naszej Wspólnocie z okazji 25-lecia jej powstania

Skończył się już okres Bożego Narodzenia, ale nie skończył się czas głoszenia Dobrej Nowiny w Betlejem 🙂 Dzielimy się z Wami nową radością: w Wydawnictwie Esprit ukazała się książka o naszej Wspólnocie z okazji 25-lecia jej powstania. Z księdzem Mirkiem i mieszkańcami domu rozmawia Piotr Zworski – dziennikarz radiowy i telewizyjny.

Książką możecie zamawiać na stronie Wydawnictwa, będziecie ją mogli również kupić w naszym sklepie z rękodziełem oraz po Mszy Świętej jubileuszowej 14 lutego o godzinie 15.00 w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Jaworznie-Osiedlu Stałym, na którą Was serdecznie zapraszamy! Cena książki 30 złotych.

Janek Mela, nasz przyjaciel, znany podróżnik i działacz społeczny tak reklamuje książkę: „W misji księdza Mirka i Betlejem najbardziej urzeka mnie to, że pomimo ubóstwa nie sprzedaje się tutaj biedy, choć tak byłoby najłatwiej. To dom otwarty dla wszystkich, a każde odwiedziny przypominają, że godność jest największym bogactwem człowieka”.

Więcej o książce przeczytacie tutaj.

Remont nowego domu

Drugi nasz dom przy Długiej 12, który obecnie remontujemy i rozbudowujemy, będzie odpowiadał na potrzeby naszych mieszkańców, osób ubogich ale i całego środowiska doceniającego wartość spotkania, architektury, filmu i sztuki   oraz  smak pysznej kawy i herbaty.

Przekaż 1.5% swojego podatku

KRS: 0000486210

Bądź z nami na bieżąco

*Twój adres e-mail


*Wyrażam zgodę na obowiązującą w serwisie politykę prywatności.